15.4 W çok modlu Duvara Monte 10/100 Mbps Fast Ethernet PoE/PSE Medya Dönüştürücüler

Değerlendirmeler (0)   |   Bir değerlendirme yazın

Yeni

Stokta var


204.72


15.4 W çok modlu Duvara Monte 10/100 Mbps Fast Ethernet PoE/PSE Medya Dönüştürücüler
modeli: LNK-PW001 Serisi
genel bakış
E-link'in özelliği zengin PoE fiber Medya Dönüştürücüler için şeffaf bakır bağlamak sağlarken Power over Ethernet (PoE) standartlara dayalı PoE ve PoE + uyumlu cihazlar için gibi IP kameralar, VoIP telefonları ve kablosuz erişim noktaları.
E-link LNK-PW001 serisi duvara monte medya dönüştürücüler vardır 10/100 BaseT/TX 100 BaseFX Power over Ethernet (PoE) cihazlar olarak hizmet Güç Kaynak Ekipmanları (PSE), dönüştürücü güç sağlamak sağlayan IEEE802.3af/PoE standart-uyumlu at Powered cihazlar (PDs) twisted pair bağlantı kullanarak. güç iletilen veri ile birlikte bir tek kablo (RJ45) ağınızı genişletmek için izin verir vardır nerede güç hatları veya çıkışları, düzeltmek istediğiniz yere gibi cihazlar Wifi-Aps, IP Kameralar veya IP Telefonlar, vb.
özellikler 10/100Base-TX 100Base-X Fiber için Fiber bakır Ethernet dönüştürücü ve PoE enjektör için tüm bir cihaz ağ 120 km kadar mesafeler uzatın tedarik PSE güç PoE ve PoE + uyumlu cihazlar için IEEE 802.3af ve IEEE802.3at uyumlu PoE güç 15.4 30 watt'a sağlamak IEEE802.3af ile max. Güç 15.4 W, IEEE802.3at ile max. Güç 30 W. destek Duvara monte Kurulum
teknik Endeksleri
parametre
özellikler
standart
IEEE802.3i 10Base-T;
IEEE802.3u 100Base-TX;
IEEE802.3 100Base-FX;
IEEE802.3x Akış Kontrolü;
IEEE802.3af/at Power over Ethernet
lif Tipi
çok modlu (MM): 50/125 μm, 62.5/125μm
tek modlu (SM): 9/125 μm
mesafe
çok modlu: 2 km;
tek Modlu: 20/40/60/80/100/120 km;
tek lif tek modlu: 20/40/60/80/100 km
Category-5 twisted çiftleri: 100 m
tarih Oranı
10/100 Mpbs
bağlayıcı
RJ45, SC
dalgaboyu
1310nm, 1550nm
teşhis LED
güç, bağlantı/Etkinlik
güç
DC48V, 1.25A
güç Tüketimi
sıcaklık
0 ~ 50 ° C (Çalışma);-20 ~ 70 ° C (Depolama)
nem
5% ~ 90% yoğuşmasız
boyut
88x49x21mm
sipariş Bilgileri
Model
açıklama
LNK-PW001
1xRJ45, 1xSC, 10/100 Mbps, IEEE802.3af, POE güç: 15.4 W, MM Çift Fiber, 2 KM
LNK-PW001-20
1xRJ45, 1xSC, 10/100 Mbps, IEEE802.3af, POE güç: 15.4 W, SM Çift Fiber, 20 KM
LNK-PW001T
1xRJ45, 1xSC, 10/100 Mbps, IEEE802.3at, POE + güç: 25.5 W, MM Çift Fiber, 2 KM
LNK-PW00T-20
1xRJ45, 1xSC, 10/100 Mbps, IEEE802.3at, POE + güç: 25.5 W, SM Çift Fiber, 20 KM

Etiketler: Ucuz 15.4 W çok modlu Duvara Monte 10/100 Mbps Fast Ethernet PoE/PSE Medya Dönüştürücüler, Yüksek Kalite 15.4 W çok modlu Duvara Monte 10/100 Mbps Fast Ethernet PoE/PSE Medya Dönüştürücüler, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler

Model Numarası LNK-PW001
Birim Tipi parça
Paket Boyutu 15cm x 10cm x 10cm (5.91in x 3.94in x 3.94in)

Bir değerlendirme yazın

15.4 W çok modlu Duvara Monte 10/100 Mbps Fast Ethernet PoE/PSE Medya Dönüştürücüler

15.4 W çok modlu Duvara Monte 10/100 Mbps Fast Ethernet PoE/PSE Medya Dönüştürücüler

İlgili ürünler:

FC-6S Optik Fiber Cleaver bu FC-6S optik fiber cleaver ile mevcuttur için bir tek fiber adaptörü 250 ila 900 mikron kaplanmış tek lifler. bu basit bir operasyon kaldırmak veya yüklemek için kullanıcı için tek fiber adaptörü ve kitle ve tek lif arasında alternatif. • yaklaşık 36,000 bölmektedir sağlar • kompakt gövde ve hafif • yüksek Hassasiyetli Bölmektedir • 250um
₺87.16
yeni Orijinal Huawei SmartAXMA5800T X7 10GE FTTH EPON GPON OKT Opitcal SmartAX MA5800-X7 Serisi OKT Hat Terminali ile OKT Cihazı ben sizi temin ederim ürünlerimizin kalitesini sağlamak için biz size en iyi hizmeti vermek en hızlı nakliye sağlamak için, ellerinize mal teslim etmek en güvenli yoludur! ürünü aldıktan sonra herhangi bir sorunuz varsa, veya kalite sorunları var, panik etmeyin lütfen,
₺6 323.68
mini çelik tüp optik splitter SC/UPC connector 1*16 PLC Splitter açıklama düzlemsel lightwave devre splitter (PLC Splitter) optik güç yönetimi cihazı bir tür olduğunu silika optik dalga kılavuzu teknolojisi kullanılarak imal edilir. bu küçük boyutu, yüksek güvenilirlik, geniş çalışma dalgaboyu aralığı ve iyi kanal-kanal tekdüzelik, ve yaygın PON (EPON/GPON) sinyal güç yarma
₺94.78
Ce rohs uyumlu ethernet dönüştürücü seri | ethernet seri adaptör | e- linkchina. Com ürün: lnk-se001 1 port rs-232/rs-485/RS-422 ethernet seri sunucu(10/ 100m ) bakış Lnk-se001 bir seri cihaz sunucusu Bağlayabilirsiniz ağ hızlı. Sağlar Bir rs-232/485/422( rs- 232: DB9M; rs-484/422: 4 bit terminal bloğu) ve 1 10/100 baz- t( x) ethernet portu Yönetebilirsiniz dağıtmak seri
₺303.29
GR-27 fiber optik kesme bıçağı kablo fiber cleaver sıcak eriyik soğuk derz genel yüksek hassasiyetli fiber optik kesme bıçağı
₺189.56
Ürün özellikleri: uygulama: silikon optik fiber kesme çıplak fiber çapı: 125um fiber optik kaplama çapı: 250-900um kesme açısı: 0.5 (tek çekirdekli fiber) bıçak kesme ömrü: 48000 kez ürün Adı: yüksek hassas fiber optik cleaver Otomatik bıçak geri tipi: AUA-S2 serisi menşei: Çin uygulama kapsamı: Telekomünikasyon Mühendisliği ve onarım, CATVengineering
₺219.43
BPM-100 Optik Fiber Test Güç Ölçer Yüksek Çözünürlüklü 0.01dB Tribrer özellikler 1.850/1300/1310/1490/1550/1625nm 2. Referans güç seviyesi depolama 3. Power of Antonomy 100 saat (Pil dahil değildir) 4. Bir yıl garanti 5. universal 2.5mm SC/FC/ST değiştirilebilir konnektör BPM-100 ölçüm Aralığı + 10 ~-70dBm doğruluk * ± 2dB kalibre Dalga Boyları 850nm/1300nm/1310nm/1490nm/1550nm/1625nm
₺107.78
Satın almadan önce, eğer talep hakkında lütfen bize ulaşın, Teşekkür Ederim. ürün Fotoğraf Detay:
₺189.18
Fiber Optik Kablo Modlu 2 çekirdek Kapalı fiber optik kablo (Dubleks Zipcord) PCV ceket, 3.0mm Turuncu kapalı Fiber Optik Kablo Serisi (Dubleks Zipcord) PCV ceket, 3.0mm Turuncu biz fiber optik patch kabloları çeşitli kaynağı. kablo Uzunluğu: 1000 metre kablo çapları: 62.5/125um 3.0mm düşük ekleme kaybı ve geri yansıma kaybı UPC, APC parlatma iyi exchangeability İyi
₺1 425.03
ürün Özelliklerini ürün Adı görsel Hata Bulucu çıkış Gücü 1 mW, 3 mW, 10 mW müşteri istek üzerine opsiyonel olabilir dalgaboyu 650nm±10nm verici Tipi FP-LD optik Bağlayıcı 2.5mm Evrensel konnektörü, 1.25mm bağlayıcı çalışma Modeli CW, 2 HZ pil Çalışma Süresi 65 hous/650nm @ 1 mW güç Kaynağı 2
₺64.45
100 M FTTH Fiber Optik Bırak Kablo Patch Cord SC SM Tek Çekirdekli SC-SC 100 Metre Atlamacı uygulama uzun mesafe ve yerel optik iletim şebekesi, veri iletim şebekesi, görüntü iletim ağları, CATV, optik test cihazları, fotoelektrik otomatik kontrol sistemi açıklama fiber optik bırak kablo yama kablosu iki konnektörleri vardır yapmak için her kablonun bağlantı; bir konnektör pigtail
₺76.35
ürün Genel Bakış bu ürün bir olmayan sıkıştırılmış video dijital optik verici ve alıcı, birden formatları ile uyumlu, böyle PAL, SECAM ve NTSC, vb, ve bir mono-modlu optik alıcı-verici yılında videolar ve veri iletimi için kullanılabilecek bir optik fiber. ön paneldeki orada güç ışığı veya durumu gösterge lambası, ve bu yüksek güvenilirlik ve yüksek maliyet-performans
₺170.56