15.4 W çok modlu Duvara Monte 10/100 Mbps Fast Ethernet PoE/PSE Medya Dönüştürücüler

Değerlendirmeler (0)   |   Bir değerlendirme yazın

Yeni

Stokta var


204.72


15.4 W çok modlu Duvara Monte 10/100 Mbps Fast Ethernet PoE/PSE Medya Dönüştürücüler
modeli: LNK-PW001 Serisi
genel bakış
E-link'in özelliği zengin PoE fiber Medya Dönüştürücüler için şeffaf bakır bağlamak sağlarken Power over Ethernet (PoE) standartlara dayalı PoE ve PoE + uyumlu cihazlar için gibi IP kameralar, VoIP telefonları ve kablosuz erişim noktaları.
E-link LNK-PW001 serisi duvara monte medya dönüştürücüler vardır 10/100 BaseT/TX 100 BaseFX Power over Ethernet (PoE) cihazlar olarak hizmet Güç Kaynak Ekipmanları (PSE), dönüştürücü güç sağlamak sağlayan IEEE802.3af/PoE standart-uyumlu at Powered cihazlar (PDs) twisted pair bağlantı kullanarak. güç iletilen veri ile birlikte bir tek kablo (RJ45) ağınızı genişletmek için izin verir vardır nerede güç hatları veya çıkışları, düzeltmek istediğiniz yere gibi cihazlar Wifi-Aps, IP Kameralar veya IP Telefonlar, vb.
özellikler 10/100Base-TX 100Base-X Fiber için Fiber bakır Ethernet dönüştürücü ve PoE enjektör için tüm bir cihaz ağ 120 km kadar mesafeler uzatın tedarik PSE güç PoE ve PoE + uyumlu cihazlar için IEEE 802.3af ve IEEE802.3at uyumlu PoE güç 15.4 30 watt'a sağlamak IEEE802.3af ile max. Güç 15.4 W, IEEE802.3at ile max. Güç 30 W. destek Duvara monte Kurulum
teknik Endeksleri
parametre
özellikler
standart
IEEE802.3i 10Base-T;
IEEE802.3u 100Base-TX;
IEEE802.3 100Base-FX;
IEEE802.3x Akış Kontrolü;
IEEE802.3af/at Power over Ethernet
lif Tipi
çok modlu (MM): 50/125 μm, 62.5/125μm
tek modlu (SM): 9/125 μm
mesafe
çok modlu: 2 km;
tek Modlu: 20/40/60/80/100/120 km;
tek lif tek modlu: 20/40/60/80/100 km
Category-5 twisted çiftleri: 100 m
tarih Oranı
10/100 Mpbs
bağlayıcı
RJ45, SC
dalgaboyu
1310nm, 1550nm
teşhis LED
güç, bağlantı/Etkinlik
güç
DC48V, 1.25A
güç Tüketimi
sıcaklık
0 ~ 50 ° C (Çalışma);-20 ~ 70 ° C (Depolama)
nem
5% ~ 90% yoğuşmasız
boyut
88x49x21mm
sipariş Bilgileri
Model
açıklama
LNK-PW001
1xRJ45, 1xSC, 10/100 Mbps, IEEE802.3af, POE güç: 15.4 W, MM Çift Fiber, 2 KM
LNK-PW001-20
1xRJ45, 1xSC, 10/100 Mbps, IEEE802.3af, POE güç: 15.4 W, SM Çift Fiber, 20 KM
LNK-PW001T
1xRJ45, 1xSC, 10/100 Mbps, IEEE802.3at, POE + güç: 25.5 W, MM Çift Fiber, 2 KM
LNK-PW00T-20
1xRJ45, 1xSC, 10/100 Mbps, IEEE802.3at, POE + güç: 25.5 W, SM Çift Fiber, 20 KM

Etiketler: Ucuz 15.4 W çok modlu Duvara Monte 10/100 Mbps Fast Ethernet PoE/PSE Medya Dönüştürücüler, Yüksek Kalite 15.4 W çok modlu Duvara Monte 10/100 Mbps Fast Ethernet PoE/PSE Medya Dönüştürücüler, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler

Model Numarası LNK-PW001
Birim Tipi parça
Paket Boyutu 15cm x 10cm x 10cm (5.91in x 3.94in x 3.94in)

Bir değerlendirme yazın

15.4 W çok modlu Duvara Monte 10/100 Mbps Fast Ethernet PoE/PSE Medya Dönüştürücüler

15.4 W çok modlu Duvara Monte 10/100 Mbps Fast Ethernet PoE/PSE Medya Dönüştürücüler

İlgili ürünler:

yeni Orijinal Huawei SmartAXMA5800T X7 10GE FTTH EPON GPON OKT Opitcal SmartAX MA5800-X7 Serisi OKT Hat Terminali ile OKT Cihazı ben sizi temin ederim ürünlerimizin kalitesini sağlamak için biz size en iyi hizmeti vermek en hızlı nakliye sağlamak için, ellerinize mal teslim etmek en güvenli yoludur! ürünü aldıktan sonra herhangi bir sorunuz varsa, veya kalite sorunları var, panik etmeyin lütfen,
₺6 323.68
mini çelik tüp optik splitter SC/UPC connector 1*16 PLC Splitter açıklama düzlemsel lightwave devre splitter (PLC Splitter) optik güç yönetimi cihazı bir tür olduğunu silika optik dalga kılavuzu teknolojisi kullanılarak imal edilir. bu küçük boyutu, yüksek güvenilirlik, geniş çalışma dalgaboyu aralığı ve iyi kanal-kanal tekdüzelik, ve yaygın PON (EPON/GPON) sinyal güç yarma
₺94.78
ürün Özelliklerini Fujikura splıcer elektrotlar Fujikura elektrotlar FSM-17/18/50 S/60 S/80 S fusion splicer Fujikura FSM-17S ELCT2-20A Yedek Fujikura Elektrotlar ile kullanım içindir, FSM-17R, FSM-18S, FSM-18R, FSM-50S, FSM-50R, FSM-60S, FSM-60R, 70 S, 70R, 80 S optik fiber fusion splicer.
₺83.41
BPM-100 Optik Fiber Test Güç Ölçer Yüksek Çözünürlüklü 0.01dB Tribrer özellikler 1.850/1300/1310/1490/1550/1625nm 2. Referans güç seviyesi depolama 3. Power of Antonomy 100 saat (Pil dahil değildir) 4. Bir yıl garanti 5. universal 2.5mm SC/FC/ST değiştirilebilir konnektör BPM-100 ölçüm Aralığı + 10 ~-70dBm doğruluk * ± 2dB kalibre Dalga Boyları 850nm/1300nm/1310nm/1490nm/1550nm/1625nm
₺107.78
Joinwit JW3402A Mini Optik Güç Ölçer-70 ~ + 6dBm açıklama JW3402 en kompakt ve ince el güç ölçer dünyada hangi güncel IC tasarımlar entegre edilmiştir. Üç 1.5 V piller operasyonda olmak JW3402 destekleyebilir, en az 50 saat. Otomatik sıfır fonksiyonu. Kalibre dalga boyları 800 ~ 1600nm içinde özelleştirilebilir . şartname tipi JW3402A JW3402C
₺109.94
5 In 1 FC-6S Fiber Cleaver ile FTTH Fiber Optik Alet Kiti ve Çift port Miller sıyırma + pensesi Tel stripper Fttx Ftth Kullanın A: 1 * Fiber Cleaver FC-6S ( 1 * Fiber Cleaver FC-6S çantası) B: 1 * CLAUSS Fiber Optik Stripper C: 1 * Fiber Optik Sıyırma Aracı D: 1 * Fiber kaplama striptizci kesme guider way E: 1 * Bule FTTH Fiber Bırak Kablo Kaplama Striptizci Fiber Kılavuz Çubuğu
₺161.50
özellikler Test Ağ Kablosu Parça ve Uzunluğunu ölçmek büyük LCD, backlight taşınabilir Ödeme hakkında 1. Biz Emanet üzerinden ödeme kabul edebilir, Western Union ve T/T. en iyi yolu doğrudan online ödeme, kendinizi seçebilirsiniz. diğer ödeme koşullarını kullanmak istiyorsanız, eğer sipariş önce lütfen bize bildirin. 2. Tam ödeme sipariş yerleştirdikten
₺212.27
Özellikleri: • yaklaşık 36,000 bölmektedir sağlar • kompakt gövde ve hafif • yüksek Hassasiyetli Bölmektedir • 250um Kaplamalı veya 900um Tampon lif • Singlemode veya Modlu Kullanımı • 12 Pozisyon Dönebilir ve Replicable Blade ürün Özellikleri: METAL malzeme VÜCUT kesme açısı: 0.5 kesme uzunluğu: 0.9mm fiber olduğunu 10-16mm; 0.25mm fiber olduğunu
₺81.51
SeeMe Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? daha fazla bilgi için, lütfen çekinmeyin SeeMe temas satıcı tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak.
₺219.89
SeeMe Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin SeeMe hizmeti ulaşın.
₺312.85
SeeMe Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin SeeMe hizmeti ulaşın.
₺99.18
ürün açıklaması bir optik sirkülatör bir threeport cihaz ışık verir seyahat sadece bir yönde Port 1 port 2, Sonra port 2 port 3. Bu özellik çok önemli optik çift yönlü iletim ve iletişim. Genellikle, oldu kullanımı optik alıcı-verici, FBG( fiber Bragg ızgara) Filtre ve optik amplifikatör özellikleri yüksek kanal yalıtımı düşük ekleme kaybı yüksek
₺530.73