8 kanal fiber optik CWDM, CWDM mux ve Demux 8CH + 1 kanallar 1470/1490/1510/1530/1550/1570/1590/1610nm SC-LC

Değerlendirmeler (0)   |   Bir değerlendirme yazın

Yeni

Stokta var


628.88


8 kanal fiber optik CWDM, mux ve demux
özellikler
8 kanal CWDM:
1. Wide geçişli bant
2. Yüksek kanal izolasyonu
3. Yüksek stabilite ve güvenilirlik
4. Epoksi ücretsiz optik yolu üzerinde uygulamalar özellikler Line izleme WDM ağ telekomünikasyon hücresel Uygulama Fiber optik amplifikatör düşük ekleme los geniş geçiş bandı yüksek kanal izolasyonu yüksek stabilite ve güvenilirlik epoksi ücretsiz optik yolu üzerinde
performans Özellikleri: parametre MUX DEMUX çalışma Dalgaboyu (nm) 1270 için 1610 merkezi Dalgaboyu Doğruluk (nm) ± 0.5 kanal Aralığı (GHz) 20nm kanal Passband (@-0.5dB bant genişliği) Min. (nm) > 15 ekleme Kaybı (dB) kanal Tekdüzelik (dB) kanal Dalgalanma (dB) izolasyon (dB) bitişik N/A > 30 Olmayan bitişik N/A > 40 ekleme Kaybı Sıcaklık Hassasiyeti (dB/° C) dalgaboyu Sıcaklık Shifting (nm/°C) polarizasyon Bağımlı Kaybı (dB) polarizasyon Mod Dağılma (ps) yönelme (dB) > 50 dönüş Kaybı (dB) > 45 maksimum Güç Kullanımı (mW) 300 çalışma Sıcaklığı (° C) 0 ~ + 65 depolama Sıcaklığı (° C) -40 ~ + 85 paket Boyut (mm) L110 x W95 x H7.5 sipariş Bilgileri CWDM kanal yapılandırma 1st Kanal lif Tipi lif Uzunluğu bağlayıcı 8 = 8 Kanal M = Mux
D = DeMux 47 = 1470nm 49 = 1490nm 51 = 1510nm
53 = 1530nm
55 = 1550nm
57 = 1570nm 59 = 1590nm 61 = 1610nm 1 = 250um Çıplak Fiber
2 = 900um gevşek tüp Fiber 1 = 1 Metre
2 = 2 Metre 0 = Yok
1 = FC/APC
2 = FC/PC
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 = ST
6 = LC
ÖDEME
1. Biz Emanet üzerinden ödeme kabul edebilir, Western Union ve T/T. en iyi yolu doğrudan online ödeme, kendinizi seçebilirsiniz. diğer ödeme koşullarını kullanmak istiyorsanız, eğer sipariş önce lütfen bize bildirin.
2. Tam ödeme sipariş yerleştirdikten sonra 7 gün içinde yapılmalıdır, ya da sipariş geçersiz ya da sistem tarafından iptal olacaktır.
3. Make gibi tüm ayrıntılı bilgileri tamamlamış emin temas kişi, adres, posta kodu ve telefon numarası alıcının bilgileri doldurarak.
GÖNDERI
1. biz 5 iş günü içinde mal göndermek tam ödeme onaylandıktan sonra.

Etiketler: Ucuz 8 kanal fiber optik CWDM, CWDM mux ve Demux 8CH + 1 kanallar 1470/1490/1510/1530/1550/1570/1590/1610nm SC LC, Yüksek Kalite 8 kanal fiber optik CWDM, CWDM mux ve Demux 8CH + 1 kanallar 1470/1490/1510/1530/1550/1570/1590/1610nm SC-LC, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler

Model Numarası JYT-8CHCWDM
Marka Adı jyttek
Wavelength 1470-1610nm
Pigtail Type 3mm cable
Length 1m
connector LC/UPC-SC/UPC(COM)
Package Dimension (mm) 100X80X10
Channel Spacing (GHz) 20nm
Maximum Power Handling (mW) 300mW
Directivity (dB) >50
Birim Tipi parça
Paket Boyutu 25cm x 20cm x 10cm (9.84in x 7.87in x 3.94in)

Bir değerlendirme yazın

8 kanal fiber optik CWDM, CWDM mux ve Demux 8CH + 1 kanallar 1470/1490/1510/1530/1550/1570/1590/1610nm SC-LC

8 kanal fiber optik CWDM, CWDM mux ve Demux 8CH + 1 kanallar 1470/1490/1510/1530/1550/1570/1590/1610nm SC-LC

İlgili ürünler:

orijinal IFS-15M INNO Fiber Fusion Splicer Fiber kaynak makinesi Anahtar kurulu düğmesi Klavye 1 Pair bu fiyat bir çift, yaklaşık iki tuşları dahil eğer bir ihtiyaç varsa, sol düğme veya sağ tuşuna gibi, lütfen bize bildirin ben size doğru anahtar kurulu verecek bir çift fiyat 230 $ olduğunu. tek fiyat 120 $ olduğunu. biz mal teslim DHL kullanın ..
₺871.97
Intel Çift Bağlantı PCI-E X4 Multimode Fiber Sunucu Adaptörü Intel82576EB EXPI9402PF 1000 M not: Multimode Fiber Sunucu Adaptörü, optik LC * 1, iletim mesafesi 550 M ağ kartı denetleyicisi: Intel82576EB sistem desteği: Enterprise Server * 9.0 & #65292; Red Hat Enterprise Linux * 4.0 & #65292; Linux * & #65292; FreeBSD * & #65292; Güneş Solaris * & #65292; Microsoft DOS * & #65292; VMWare
₺322.25
SeeMe Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin SeeMe hizmeti ulaşın.
₺60.13
mini çelik tüp optik splitter SC/UPC connector 1*16 PLC Splitter açıklama düzlemsel lightwave devre splitter (PLC Splitter) optik güç yönetimi cihazı bir tür olduğunu silika optik dalga kılavuzu teknolojisi kullanılarak imal edilir. bu küçük boyutu, yüksek güvenilirlik, geniş çalışma dalgaboyu aralığı ve iyi kanal-kanal tekdüzelik, ve yaygın PON (EPON/GPON) sinyal güç yarma
₺94.78
Ce rohs uyumlu ethernet dönüştürücü seri | ethernet seri adaptör | e- linkchina. Com ürün: lnk-se001 1 port rs-232/rs-485/RS-422 ethernet seri sunucu(10/ 100m ) bakış Lnk-se001 bir seri cihaz sunucusu Bağlayabilirsiniz ağ hızlı. Sağlar Bir rs-232/485/422( rs- 232: DB9M; rs-484/422: 4 bit terminal bloğu) ve 1 10/100 baz- t( x) ethernet portu Yönetebilirsiniz dağıtmak seri
₺303.29
SeeMe Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin SeeMe hizmeti ulaşın.
₺371.61
SeeMe Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin SeeMe hizmeti ulaşın.
₺106.15
Satın almadan önce, eğer talep hakkında lütfen bize ulaşın, Teşekkür Ederim. ürün Fotoğraf Detay:
₺189.18
155 M SFP, 100BASE-FX, LC, çift Fiber, 1310nm; standart SMF üzerinde 40 km kadar, LC,-40C ~ + 85C özellikler kadar 155 Mbps veri-sıçan 1310nm FP lazer ve PIN fotoğraf dedektörü için 40 km iletim dijital Teşhis İzleme İç Kalibrasyon veya Harici Kalibrasyon + 3.3 V tek güç kaynağı RoHS ile uyumlu dubleks LC SFP MSA ile uyumlu ve ile SFF-8472 receptacl çalışma durumda temperatur
₺166.81
ALK-88 Fiber Optik Ekleme Makinası Fusion Splicer Fusionadora de Fibra OpticaALK-88 ultrasonik kaynak makinesi Freeshipping ürün Açıklaması Fusion Splicer (taşınabilir) Fiber Optik Ekipmanları Mini tip Füzyon yapıştırma makinesi fiber ayarı ve kendi fikri mülkiyet hakkı var teknoloji gelişmiş PAS Fiber adustment teknolojisi benimser. dört motorlar sürücü benimsenmesi, fiber ayar
₺9 477.93
Özellikleri: • yaklaşık 36,000 bölmektedir sağlar • kompakt gövde ve hafif • yüksek Hassasiyetli Bölmektedir • 250um Kaplamalı veya 900um Tampon lif • Singlemode veya Modlu Kullanımı • 12 Pozisyon Dönebilir ve Replicable Blade ürün Özellikleri: METAL malzeme VÜCUT kesme açısı: 0.5 kesme uzunluğu: 0.9mm fiber olduğunu 10-16mm; 0.25mm fiber olduğunu
₺81.51