100 M FTTH Fiber Optik Bırak Kablo Patch Cord SC SM Tek Çekirdekli SC-SC 100 Metre Atlamacı

Değerlendirmeler (3)   |   Bir değerlendirme yazın

Yeni

Stokta var


71.77

₺76.35


100 M FTTH Fiber Optik Bırak Kablo Patch Cord SC SM Tek Çekirdekli SC-SC 100 Metre Atlamacı
uygulama
uzun mesafe ve yerel optik iletim şebekesi, veri iletim şebekesi, görüntü iletim ağları, CATV, optik test cihazları, fotoelektrik otomatik kontrol sistemi
açıklama
fiber optik bırak kablo yama kablosu iki konnektörleri vardır yapmak için her kablonun bağlantı; bir konnektör pigtail kablo ile bir kablo olduğunu. konnektörleri ile SC tipi, seramik cilalı olması yüksük UPC olarak. bir SM dönüşüm yama iki farklı konnektör ile kordon olduğunu. bizim üretir yüksek performans ile patch cord taşlama gelişmiş teknoloji, ithal işleme tesisleri ve ölçek ekonomilerinin etkilemiştir.
teknik şartname
öğe
parametreler
ekleme Kaybı
SM≤0. 2dB
geri dönüş Kaybı
PC≥45dB UPC≥50dB, APC≥60
çiftleşme 1000 kez üzerinde
Variety Ekleme Kaybı
sıcaklık
-40 ila + 85
çekme Dayanımı
45Kg (hariç & phi; 0.9SM fiber)
titreşim Testi

Etiketler: Ucuz 100 M FTTH Fiber Optik Bırak Kablo Patch Cord SC SM Tek Çekirdekli SC SC 100 Metre Atlamacı, Yüksek Kalite 100 M FTTH Fiber Optik Bırak Kablo Patch Cord SC SM Tek Çekirdekli SC-SC 100 Metre Atlamacı, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler

Birim Tipi parça
Paket Boyutu 20cm x 20cm x 5cm (7.87in x 7.87in x 1.97in)

Bir değerlendirme yazın

100 M FTTH Fiber Optik Bırak Kablo Patch Cord SC SM Tek Çekirdekli SC-SC 100 Metre Atlamacı

100 M FTTH Fiber Optik Bırak Kablo Patch Cord SC SM Tek Çekirdekli SC-SC 100 Metre Atlamacı

İlgili ürünler:

orijinal IFS-15M INNO Fiber Fusion Splicer Fiber kaynak makinesi Anahtar kurulu düğmesi Klavye 1 Pair bu fiyat bir çift, yaklaşık iki tuşları dahil eğer bir ihtiyaç varsa, sol düğme veya sağ tuşuna gibi, lütfen bize bildirin ben size doğru anahtar kurulu verecek bir çift fiyat 230 $ olduğunu. tek fiyat 120 $ olduğunu. biz mal teslim DHL kullanın ..
₺871.97
Intel Çift Bağlantı PCI-E X4 Multimode Fiber Sunucu Adaptörü Intel82576EB EXPI9402PF 1000 M not: Multimode Fiber Sunucu Adaptörü, optik LC * 1, iletim mesafesi 550 M ağ kartı denetleyicisi: Intel82576EB sistem desteği: Enterprise Server * 9.0 & #65292; Red Hat Enterprise Linux * 4.0 & #65292; Linux * & #65292; FreeBSD * & #65292; Güneş Solaris * & #65292; Microsoft DOS * & #65292; VMWare
₺322.25
sizin ilgi için teşekkürler! eğer acilen ihtiyacınız veya especial sipariş alışveriş sepeti sonra lütfen bize ulaşın YA DA bize Masaj, biz on line her zaman vardır! biz DHL tarafından nakliye sağlayabilir, EMS, UPS, FEDEX, TNT, SF EXPRESS, TOLL, ÖZEL LINE-YW, RUS HAVA, ARAMEX quickly. mevcut ÜCRETSIZ ÖRNEK !! özellikler düşük aşırı kaybı mükemmel
₺698.33
yeni Orijinal Huawei SmartAXMA5800T X7 10GE FTTH EPON GPON OKT Opitcal SmartAX MA5800-X7 Serisi OKT Hat Terminali ile OKT Cihazı ben sizi temin ederim ürünlerimizin kalitesini sağlamak için biz size en iyi hizmeti vermek en hızlı nakliye sağlamak için, ellerinize mal teslim etmek en güvenli yoludur! ürünü aldıktan sonra herhangi bir sorunuz varsa, veya kalite sorunları var, panik etmeyin lütfen,
₺6 323.68
lütfen not: 1. güç olmadan Varsayılan; istek olarak temin edilebilir. 2. SC konnektör, varsayılan olarak FC/SFP yuvası istek olarak. 3. diğer nakliye yöntemleri tercih ederseniz, tarafından irtibata hoşgeldiniz 2 portu endüstriyel 1 optik fiber portu ile gigabit Ethernet anahtarı basit ve hızlı bir şekilde bir dünya bağlayın! 63-1GX1GT Serisi Unmanagable
₺462.52
mini çelik tüp optik splitter SC/UPC connector 1*16 PLC Splitter açıklama düzlemsel lightwave devre splitter (PLC Splitter) optik güç yönetimi cihazı bir tür olduğunu silika optik dalga kılavuzu teknolojisi kullanılarak imal edilir. bu küçük boyutu, yüksek güvenilirlik, geniş çalışma dalgaboyu aralığı ve iyi kanal-kanal tekdüzelik, ve yaygın PON (EPON/GPON) sinyal güç yarma
₺94.78
Ce rohs uyumlu ethernet dönüştürücü seri | ethernet seri adaptör | e- linkchina. Com ürün: lnk-se001 1 port rs-232/rs-485/RS-422 ethernet seri sunucu(10/ 100m ) bakış Lnk-se001 bir seri cihaz sunucusu Bağlayabilirsiniz ağ hızlı. Sağlar Bir rs-232/485/422( rs- 232: DB9M; rs-484/422: 4 bit terminal bloğu) ve 1 10/100 baz- t( x) ethernet portu Yönetebilirsiniz dağıtmak seri
₺303.29
ürün Özelliklerini Fujikura splıcer elektrotlar Fujikura elektrotlar FSM-17/18/50 S/60 S/80 S fusion splicer Fujikura FSM-17S ELCT2-20A Yedek Fujikura Elektrotlar ile kullanım içindir, FSM-17R, FSM-18S, FSM-18R, FSM-50S, FSM-50R, FSM-60S, FSM-60R, 70 S, 70R, 80 S optik fiber fusion splicer.
₺83.41
GR-27 fiber optik kesme bıçağı kablo fiber cleaver sıcak eriyik soğuk derz genel yüksek hassasiyetli fiber optik kesme bıçağı
₺189.56
SeeMe Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin SeeMe hizmeti ulaşın.
₺106.15
özellikleri: küçük Modu Etkisi geniş uygulama bant yüksek güvenilir uygulamalar: Multimode Haberleşme Sistemleri Fiber Sensör Sistemleri aletleri şartname: parametreler birim P bir dalgaboyu nm 850 & 1300 ekleme kaybı 50/50 dB 3.7/3.7 4.0/4.0 60/40 2.9/4.8 3.2/5.1 70/30 2.1/6.2 2.4/6.5 80/20 1.6/8.2 1.9/8.5 90/10 1.1/11.8 1.5/12.4 geri
₺113.70
Ürün özellikleri: uygulama: silikon optik fiber kesme çıplak fiber çapı: 125um fiber optik kaplama çapı: 250-900um kesme açısı: 0.5 (tek çekirdekli fiber) bıçak kesme ömrü: 48000 kez ürün Adı: yüksek hassas fiber optik cleaver Otomatik bıçak geri tipi: AUA-S2 serisi menşei: Çin uygulama kapsamı: Telekomünikasyon Mühendisliği ve onarım, CATVengineering
₺219.43